Samsung’un Katlanabilir Telefonu ‘Galaxy X’ Geliyor!

Samsung’un Katlanabilir Telefonu ‘Galaxy X’ Geliyor!

- Kategori:Haber, Mobil
@Kerim Can Orbeyi

Lider akıllı telefon üreticisi Samsung’un çığır açacak yeni bir akıllı telefonu ortaya çıktı. Galaxy X adını taşıyan bu yeni akıllı telefon eşsiz bir özelliğe sahip. Detaylar Haberimizde.

Ulusal Radyo Araştırma Ajansı (NRRA)’dan sertifika alan yeni bir Samsung akıllı telefon, firmanın üzerinde çalıştığı katlanabilir cihaz olabilir. Galaxy X olacağı düşünülen model, daha önce de karşımıza çıkmıştı. SM-G888N0 kod adlı akıllı telefon, bu yıl Nisan ayında Wi-Fi sertifikası alırken Temmuz ayında da Bluetooth SIG sertifikası almıştı. Daha önceki sertifikalardan da cihazın hala üzerinde çalışıldığını anlıyoruz ve yakın zamanda cihazın tanıtılacağını düşünebiliriz.

Daha önce Lenovo ve Samsung gibi firmalar etkinliklerde birçok farklı katlanabilir ekranı akıllı telefon “prototipi” göstermiş olsalar da, yeni ortaya çıkan Galaxy X seri üretime başlanacak ve satışa sunulacak “ilk” katlanabilir ekranlı akıllı telefon olacak.

Anlaşılan o ki Samsung gecikmeli de olsa iPhone X ile yüksek en boy oranlıtam ekran akıllı telefon trendini yakalayan Apple’a karşı, gövde gösterisi yaparcasına Galaxy X adını taşıyan katlanabilir ekranlı akıllı telefon ile çıkacak. Alınan sertifikaların sayısı ve yetkinliğini hesaba katarsak cihazın yakın zamanda karşımıza çıkması mümkün görünüyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

PUBG’nin Yapımcıları Fortnite’ın PUBG Benzeri Oyununu Eleştirdi!

Epic Games’in Fortnite isimli oyununa gelecek olan Battle